Ovic Kralo

Jsem-li zatím nejvýše přihazující v aukci a nikdo již nepřihodí, vyhrávám předmět za cenu tohoto příhozu a poštovného?

Dobry den. Sém tu nový A chci se zeptat. 1krát sem se zapojil do aukce (nůž cena 111 Kč). Můj příhoz byl 200.zatim vyhrávam). Znamená to, ze keď nekdo nedá vic, mam ho za 200 plus poštovné?

Odpovědi
nyjono

Pravděpodobně ano.
Jestli je poštovné v ceně nebo ne by měl mít prodejce napsané u nabídky.

Edison

To jde o to, co to je za aukci. Přečti si konkrétní pravidla a principy té které aukce.

led

Pozrite si pravidlá danej aukcie. Prihadzuje sa do stanoveného termínu uzavretia prihadzovania. Nepíšete, či je aukcia už uzavretá, alebo nie.
Pokiaľ vaša ponuka je najvyššia a po zaplatení kúpnej ceny a „poštovného“ v zmysle pravidiel aukcie, je „tovar“ váš.

Kryšpín

Zjisti přesně konec aukce na Aukru posledních 20 minut se to může měnit prostě se přihazuje kdo dá více.

agentpv

na AUKRU když je cena 111 a já jediný přihodím, tak mám nůž za 111. Když přihodí někdo další např. 150, tak se automaticky zvedne tvůj příhoz na např. 160,–Kč a pokud nikdo dál nepřihodí tak máš nůž za 160.
Ale pozor hodně příhazujících čeká a přihodí si na poslední chvíli.

píšu o aukru, aukce jinde můžeme mít jiná pravidla.