Dan Sapar

Dobrý den zjistil jsem že můj zaměstnanec krade co mam delat.Mam to na kamerach,chci mu škodu stahnout z platu mužu to u

Odpovědi
elkon

nevim jestli mužu

Předat policii a zařídit se pak podle doporučení policie.

Rokio

nevim jestli mužu

Za tohle nehrozí jen stržení mzdy, ale spíše se o to bude zajímat policie, pokud na to upozorníš. Daný zaměstnanec může dostat pokutu, nebo podmínku, pokud to jsou krádeže o vyšší hodnoty. V krajním případě může hrozit i vězení.

Jinak je to i důvod k okamžitému rozvázání pracovního poměru.

Drap

nevim jestli mužu

..

paul1

nevim jestli mužu

Záleží od výšky škody, pro policii je tam nějaký minimální limit. Možná by při malé škodě pomohl dohovor s otázkou jestli dotyčný chce ještě pro firmu pracovat, či škodu uhradí a s upozorněním, že pokud se to bude opakovat, hrozí propuštění.
Také záleží na tom, jaký je pracovník výkonný, pokud ano, bude možná stačit jen ten dohovor.

john0000000

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal půjčku schválenou 19. prosince 2022 a půjčku jsem obdržel 20. prosince 2022. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nás nyní e-mailem: {christharmony­loanfund@gmail­.com}