Avatar uživatele
Dan Sapar

Dobrý den zjistil jsem že můj zaměstnanec krade co mam delat.Mam to na kamerach,chci mu škodu stahnout z platu mužu to u

Zajímavá 0 před 238 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

nevim jestli mužu

Předat policii a zařídit se pak podle doporučení policie.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

nevim jestli mužu

Za tohle nehrozí jen stržení mzdy, ale spíše se o to bude zajímat policie, pokud na to upozorníš. Daný zaměstnanec může dostat pokutu, nebo podmínku, pokud to jsou krádeže o vyšší hodnoty. V krajním případě může hrozit i vězení.

Jinak je to i důvod k okamžitému rozvázání pracovního poměru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

nevim jestli mužu

..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

nevim jestli mužu

Záleží od výšky škody, pro policii je tam nějaký minimální limit. Možná by při malé škodě pomohl dohovor s otázkou jestli dotyčný chce ještě pro firmu pracovat, či škodu uhradí a s upozorněním, že pokud se to bude opakovat, hrozí propuštění.
Také záleží na tom, jaký je pracovník výkonný, pokud ano, bude možná stačit jen ten dohovor.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
john0000000

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal půjčku schválenou 19. prosince 2022 a půjčku jsem obdržel 20. prosince 2022. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nás nyní e-mailem: {christharmony­loanfund@gmail­.com}

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání