Manazerka

Prosím, jak najít osobu podle příjmení, jména a data narození?

Dobrý den

Odpovědi
Kepler

Legálně to asi nejde kvůli ochraně osobních údajů. To může jen policie ČR, pokud se jedná o podezření z trestné činnosti apod.

Drap

Jedině si napsat do : Pošta pro tebe

df

Pokud se to nezměnilo, tak na matrice, obecním a krajském úřadu je možné požádat za 500 Kč vyhledat osobu v evidenci.

zjentek

Bude to těžké, ale budeš-li urputná, nakonec v ČRdeli najdeš správné lidi, kteří ti informace vyslepičí.

Za komančů a ještě asi cca 15 – 20 let po nich stačilo objíždět českou poštu a ptát se ženských za přepážkou. Stačilo být výřečný, umět lhát a nahodit sympa xicht, semo tamo čtverácky mrknou a vysypaly všecko! Prostě ČRdel no a o české vsi ani nemluvě! Ale holky byly zase krev a mlíko, takže něco je vždycky za něco! Dneska vyjevené, agresivní, drzé, nezdravé ošklivé hyeny na mobilu a fastfoodu ti za přepážkou nepuspěj ani chlup. Už aby tu službu zrušili, jsou tam zadarmo drahý!

KARKULENKACE

Jak vyhledani nebo zistim kde se presne muj pritel nachazi

Reiko

Ráda bych chtěla zjistit, zda žijí moji strejdove.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

podger

člověk, který má jméno, příjmení a datum narození neexistuje. Ani policie ho nedokáže obeslat, dokonce ani soudce ho není schopen informovat, že s ním chce vést jednání a musí ho odsoudit k exekuci v jeho nepřítomnosti. Smuutné… ALE NEZOUFEJ. V TUTO PAMÁTNOU CHVÍLI SE KARTA OBRACÍ. Občan s exekucí se najednou narodí. A znají ho policisté při silničních kontrolách, bankomat odmítá vydat peníze z obstaveného konta, zaměstnavatel nesmí vyplatit mzdu, exekutor najednou zná tvou adresu.. no prostě krása.
Takže jestli hledáš pípla blízkého tvému srdci, uval na něj exekuci a budete spolu šťastně žít až

Schluker

Copak copak, neprebiral jste si postu a melo to nasledky?