timida

dobrý den,přítel má v lednu půlku trestu za sebou a chodí i do práce.má nárok třeba na 5 hod.návštěvu nebo opustit areál

Doplňuji:
A dále bych sechtěla bych se zeptat,jestli je větší šance na podmínečné propuštění, když chodí do práci a je ve Stráži pod Ralskem.

Odpovědi
ReHu

A otázka?

verka

No to snad ví on sám! On se může zeptat, požádat. Nezatajuje vám něco?

vlastina

Nejlépší asi bude,když se zeptá sám.Podle Vašich informací nelze dát jasnější radu.Pro jeho propuštění hrajou velkou roli okolnosti.Za co tam je,jak se chová…