keroline732

Dobrý den, praštila jsem se o sklo, myslela jsem si,že omdlím hrozně se mi motá hlava a cítím jí těžkou.Nevíte co to je?

Dobrý den, praštila jsem se o sklo, hrozně se mi motá hlava a cítím jí těžkou a v tu dobu co jsem se praštila, jsem myslela, že omdlím, nevíte co to může být ?

Nejlepší odpověď
Questman

Lehký otřes mozku

Další odpovědi
Drap

Mírně otřesený mozek od toho úderu. Lehni si na půl hodiny do klidu a ono to přejde.

Radomír.cz

To nevím, co to je. Ale raději byste měla jít do nemocnice na vyšetření. Ať víte, co by to mohlo být.

knedlik123

Tak ted uz vis, co poradit synovi, az prijde s napadem, ze chce byt boxerem

ki-qi

můžeš mít lehký otřes mozku
když bratr spadl z houpačky taky mu nebylo dobře motala se mu hlava po 4 dnech mu bylo už dobře:)
ale stejně by bylo lepší kdyby si skočila k doktorovi :)