Avatar uživatele
Registrovaný

Dobrý den potřebuji radu

V MATEMATICE máme udělat
ve cvičení je napsáno : Urči cenu 1 kg ovoce a dopln ceník:
pomeranče 1 kg , 2kg, 3kg, 4kg, 5kg, 6kg, 7kg, 8kg, 9kg
88kč
citrony: 1kg, 2kg, 3kg, 4kg, 5kg, 6kg, 7kg, 8kg, 9kg
57kč
broskve: 1kg, 2kg, 3kg, 4kg, 5kg, 6kg, 7kg, 8kg, 9kg
70kč
Doplňuji:
v pomeranče v tom 4kg stojí 88 kč
v citronech 3kg 57 kč
v broskvích 2kg 70 kč

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

88 vydělíš 4, dostaneš cenu za kilogram. jednotlivé váhy vynásobíš touto cenou. U ostatních druhů podobně

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

no tak to musíš vydělit a budeš vědět kolik stojí 1 kg a pak už se to odvíjí dál.....

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2481
Zlatý Drap 1554
Zlatý quentos 1234
Zlatý mosoj 648
Zlatý ivzez 601
Zlatý gecco 586
Zlatý hanulka11 566
Zlatý led 540
Zlatý marci1 504
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.