Jaroslav H

Jak se zbavit viru Versato z USB flash disku?

Dobrý den. Potřebuji poradit, jak se zbavit viru Versato z USB flash disku. Děkuji

Odpovědi
Schluker

Navod (v anglictine) zde:

https://www.u­ninstallallpcvi­rus.com/remove-versato-virus-ransomwsare-removal-guide-file-recovery

MichaelOffic

První- povolte zobrazení skrytých souborů.
Jestli je spuštěn program a vy jste na něm a soubor nejde odstranit, tak stačí nainstalovat Iobit file unlocker a do nej přetáhnout exe program a pak zaškrtnout „forced mode“ a pak dáte volbu „unlock & delete“. Program vynutí ukončení všeho, co je spuštěno a brání vymazání souboru/ů. Párkrát mi to zachránilo počítač před virem, který se začal sám spouštět.