Krivec

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Jiskří nám mikrovlná trouba, půjde to opravit? Děkuji

Nejlepší odpověď
Mia.F

Do mikrovlnné trouby se nesmí dávat žádné kovové předměty – pokud trouba jiskří vevnitř a máte vevnitř nějaký kovový předmět (stačí talíř s takovou tou zlatou ozdobnou barvou), vyndejte ho, mělo by to přestat. Pokud trouba jiskří zvenku, okamžitě vypněte pojistky, odpojte jí od proudu a odneste ji na reklamaci a pokud už není v záruce, radši ji vyhoďte. V žádném případě se nepokoušejte to opravit sám a v žádném případě troubu dál nepoužívejte – hrozí vážný úraz elektrickým proudem!!!

Další odpovědi
tom004

Možná ano, možná ne. Na takto položenou otázku se těžko odpovídá. Jiskřit může po připojení, při vložení nevhodného nádobí, uvnitř nebo jinde,nebo uvnitř jiskří vždy?

Hlada

Kde co jiskří?