girl7

Jak/která mikrovlná trouba? Poradíte?

Ahoj, jakou mikrovlnku byste mě doporučili? Chci nějakou klasickou, ne ty moderní na dotyk apod. Ale aby byla dobrá a vydržela.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… v tom případě se dívej na cenu >>> ty nejdražší vydržej stejně jak ty laciný, ale maj tam více těch zbytečností a tím pádem i více kurvítek (překlad: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Kaz%C3%ADtko) …

Další odpovědi
Arne1

Kdybych já teď kupoval, tak raději aby měla ještě nahoře gril. Grilovaná klobáska chutná lépe než jen mikrovlnkovaná. Po stránce ovládání souhlas, raději knoflíky než složitá menu

tatanka

Hlavně aby měla postupný a stáletrvající výkon dle určeného stupně ohřevu. Ty laciné chvíli jdou a chvíli ne, to je špatně.

Lotr_Thyronx

Koupil sem Samsung a vydržela 3 roky. Předtím jsem měl General Electric ta vydržela dlouho. Mám vestavěné dokuchyňských skřínek. V bílé kuchyni jsem měl bílou, v jasanové kuchyni v jiném státě v barvě dřeva a teď na Floridě v kuchyni z ořechového dřeva mám jakousi kovovou značky KitchenAid. Ono si nevybereš a já nevím jaké značky jsou k mání v CZ. Doporučil bych známou značku velké firmy a zrovna může být mizerná.

Jak říkám 3 roky a zázrak bude 5 let.
Pračku i zvlášť sušičku mám obě Bosch a taky pračku nádobí. Zatím 6 let bez poruch. Sporák a obě lednice Samsung, ale lednici bych nejraději vyhodil a už doma Samsunga nechci. Nejhorší je, že si stejně nevybereš. Jo, jsem Amík 32 let. Miluju docela KitchenAid ve všech spotřebičích.

mzm

Jak píše Arne, určitě s grilem (nejen klobása, ale i chleba, rohlík, … :) )
Tak je dobré se dívat, jak je uvnitř veliká, aby se tam vlezl oblíbený talíř…

girl7

Já právě nějaké vymoženosti jako grilování apod nepotřebuju :)
Stačí obyč. Něco jak tu doporučuje Jurek.
Všem díky, mrknu se asi na tu Oravu, mají jich několik takových.

Jurek

Jestli chceš, aby ti vydržela a stačí ti takový, tak je to dobrá volba. Orava je celkově kvalitní značka.

girl7

Ok, asi do ní půjdu také teda. Díky moc. Od této značky mám doma fén a žehličku a supr.

Jurek

Mám tuto: http://www.ze­navdomacnosti­.cz/jak-vycistit-mikrovlnku/
ta by mohla splnovat, co potřebuješ. Je to značka Orava. Chvíli už jí mám, je dobrá.

cochee

tatanka: VŠECHNY mikrovlnky chvilku jdou a chvilku ne, nejsou-li nastaveny na 100% výkon. Je to dáno principem záření magnetronu – nedá se jeho výkon regulovat jinak než přerušováním záření, on neumí zářit ty mikrovlny „jen trochu.“ Takže například výkon 80% mikrovlnka provádí způsobem 8 sekund záření, dvě sekundy pauza – a podobně. Akorát u těch levných rozeznáme stavy „jde – nejde“ sluchem, u drahých většinou ne.