Avatar uživatele
girl7

Jak/která mikrovlná trouba? Poradíte?

Ahoj, jakou mikrovlnku byste mě doporučili? Chci nějakou klasickou, ne ty moderní na dotyk apod. Ale aby byla dobrá a vydržela.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2323 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… v tom případě se dívej na cenu >>> ty nejdražší vydržej stejně jak ty laciný, ale maj tam více těch zbytečností a tím pádem i více kurvítek (překlad: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Kaz%C3%ADtko) …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Arne1

Kdybych já teď kupoval, tak raději aby měla ještě nahoře gril. Grilovaná klobáska chutná lépe než jen mikrovlnkovaná. Po stránce ovládání souhlas, raději knoflíky než složitá menu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tatanka

Hlavně aby měla postupný a stáletrvající výkon dle určeného stupně ohřevu. Ty laciné chvíli jdou a chvíli ne, to je špatně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lotr_Thyronx

Koupil sem Samsung a vydržela 3 roky. Předtím jsem měl General Electric ta vydržela dlouho. Mám vestavěné dokuchyňských skřínek. V bílé kuchyni jsem měl bílou, v jasanové kuchyni v jiném státě v barvě dřeva a teď na Floridě v kuchyni z ořechového dřeva mám jakousi kovovou značky KitchenAid. Ono si nevybereš a já nevím jaké značky jsou k mání v CZ. Doporučil bych známou značku velké firmy a zrovna může být mizerná.

Jak říkám 3 roky a zázrak bude 5 let.
Pračku i zvlášť sušičku mám obě Bosch a taky pračku nádobí. Zatím 6 let bez poruch. Sporák a obě lednice Samsung, ale lednici bych nejraději vyhodil a už doma Samsunga nechci. Nejhorší je, že si stejně nevybereš. Jo, jsem Amík 32 let. Miluju docela KitchenAid ve všech spotřebičích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mzm

Jak píše Arne, určitě s grilem (nejen klobása, ale i chleba, rohlík, … :) )
Tak je dobré se dívat, jak je uvnitř veliká, aby se tam vlezl oblíbený talíř…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
girl7

Já právě nějaké vymoženosti jako grilování apod nepotřebuju :)
Stačí obyč. Něco jak tu doporučuje Jurek.
Všem díky, mrknu se asi na tu Oravu, mají jich několik takových.

před 2301 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jurek

Jestli chceš, aby ti vydržela a stačí ti takový, tak je to dobrá volba. Orava je celkově kvalitní značka.

před 2296 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
girl7

Ok, asi do ní půjdu také teda. Díky moc. Od této značky mám doma fén a žehličku a supr.

před 2295 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jurek

Mám tuto: http://www.ze­navdomacnosti­.cz/jak-vycistit-mikrovlnku/
ta by mohla splnovat, co potřebuješ. Je to značka Orava. Chvíli už jí mám, je dobrá.

před 2321 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

tatanka: VŠECHNY mikrovlnky chvilku jdou a chvilku ne, nejsou-li nastaveny na 100% výkon. Je to dáno principem záření magnetronu – nedá se jeho výkon regulovat jinak než přerušováním záření, on neumí zářit ty mikrovlny „jen trochu.“ Takže například výkon 80% mikrovlnka provádí způsobem 8 sekund záření, dvě sekundy pauza – a podobně. Akorát u těch levných rozeznáme stavy „jde – nejde“ sluchem, u drahých většinou ne.

před 2322 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek