Marťa 3

Dobrý den, nevíte, jak je možné, že se v historii objevují stránky, na které se nikdo nedíval? Děkuji za odpověď

Odpovědi
Katy32

Kdyby se na ně nikdo nedíval , tak by tam asi nebyly ne.. Snad jen v tom případě kdyby se ti nikdo naboural do PC

Klára K.

Tak já, když mamka odběhne na záchod, taky si navštívnu všelijaké stránky, včetně téhle :)
Nemáš třeba zvědavého kamaráda? 🙂

michal00125

Při návštěvě některých webů může načíst nová stránka aniž by s to uživatel uvědomil, nevím ale jistě zda se ukládá do historie. Je to jen můj názor a jedna z možných příčin.