mishelle

Dobrý den, může mít kočka prvorodička pouze jedno kotě? Děkuji za brzkou odpověď

Nejlepší odpověď
www

Ano, může, právě u těchto koček to není až tak neobvyklé. Další vrh bude už vypadat jinak 🙂
Zkušenost

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě, může. Nestává se to příliš často, ale neni to nic neobvyklého

kapka

Ano, měla jsem kočku, která měla poprvé jedno kotě. Podruhé pak tři. Pak jsme ji dali vykastrovat.