Avatar uživatele
RexDark

Kotě při mazlení pisklavě a smutně mňouká

Dobrý den,
Mám asi 1 měsíční kotě,je to holka a je strašně mazlivá. Když jsem dnes poprvé přišla domů(včera jsme ji dostali),normálně si mne očichala a šla si hrát.Pak když se přišla pomazlit,po každém usnutí a následném probuzení chvilku smutně mňoukala.Není z útulku a nic zlého v životě nezažila,ale přenesl se na mne z ní takový ten smutný pocit,když musíte od mámy odejít už v raném věku.Je mi z ní smutno,ale k mámě ji už vrátit nemůžeme:/.Neví někdo,proč tedy mňouká?
Doplňuji:
Jak napsal uživatel ptáč,ne,warez není legální,je to jako kdyby si někdo místo koupi např.nějaké hry tu hu stáhnul z internetu.
PS:To video je moje,ale stejně netuším,proč poukazujete zrovna na moje video,když jich je na YouTube tisíce;)nic proti

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? fcoop, Agneta před 3417 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Magix.cz

Mám dvě kočky, obě od kotěte – od cca dvou měsíců věku, až začnou jíst sami – takže tu Tvoji vzali od mámy docela brzo. No stýská se jí… Také zajdi co nejdřív na veterinu na „vstupní prohlídku“ ať víš, že je mňoukadlo zdravé !

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Agneta

Mňouká, protože chce k mamince…teď se o ní musíš dobře starat. Nejlepší bude, když budeš taky potichoučku vrnět, znamená to přece spokojenost :DDD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
alexandra

No určitě je jí smutno po mamince,teprve jí to chudince dochází.Neměla by být zatím doma sama.Musíte se jí pořád věnovat a mazlit se s ní,než zapomene.Kočka se od kotěte taky nehne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PetrXY

Zkus ji mámu „nahradit“ nějakou chlupatou hračkou, nebo ji na spaní pořiď nějaký polštář, deku nebo látku s „chlupama“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
čapčoch

Dobrý den
To je normální že Vaše kočička je neštastná..stýská se jí po mamince a sourozencích…to bude trvat jen pár dní..musí si na Vás zvyknou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Je warez legální? https://www.y­outube.com/wat­ch?v=F8Wahst0Nds

Zdroj: https://www.y­outube.com/chan­nel/UC17ooP0sRnwBSDhv­yK4GdtQ/videos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mňouká,protože má hlad.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek