RexDark

Kotě při mazlení pisklavě a smutně mňouká

Dobrý den,
Mám asi 1 měsíční kotě,je to holka a je strašně mazlivá. Když jsem dnes poprvé přišla domů(včera jsme ji dostali),normálně si mne očichala a šla si hrát.Pak když se přišla pomazlit,po každém usnutí a následném probuzení chvilku smutně mňoukala.Není z útulku a nic zlého v životě nezažila,ale přenesl se na mne z ní takový ten smutný pocit,když musíte od mámy odejít už v raném věku.Je mi z ní smutno,ale k mámě ji už vrátit nemůžeme:/.Neví někdo,proč tedy mňouká?
Doplňuji:
Jak napsal uživatel ptáč,ne,warez není legální,je to jako kdyby si někdo místo koupi např.nějaké hry tu hu stáhnul z internetu.
PS:To video je moje,ale stejně netuším,proč poukazujete zrovna na moje video,když jich je na YouTube tisíce;)nic proti

Nejlepší odpověď
Magix.cz

Mám dvě kočky, obě od kotěte – od cca dvou měsíců věku, až začnou jíst sami – takže tu Tvoji vzali od mámy docela brzo. No stýská se jí… Také zajdi co nejdřív na veterinu na „vstupní prohlídku“ ať víš, že je mňoukadlo zdravé !

Další odpovědi
Agneta

Mňouká, protože chce k mamince…teď se o ní musíš dobře starat. Nejlepší bude, když budeš taky potichoučku vrnět, znamená to přece spokojenost :DDD

alexandra

No určitě je jí smutno po mamince,teprve jí to chudince dochází.Neměla by být zatím doma sama.Musíte se jí pořád věnovat a mazlit se s ní,než zapomene.Kočka se od kotěte taky nehne.

PetrXY

Zkus ji mámu „nahradit“ nějakou chlupatou hračkou, nebo ji na spaní pořiď nějaký polštář, deku nebo látku s „chlupama“.

čapčoch

Dobrý den
To je normální že Vaše kočička je neštastná..stýská se jí po mamince a sourozencích…to bude trvat jen pár dní..musí si na Vás zvyknou

ptáč

Je warez legální? https://www.y­outube.com/wat­ch?v=F8Wahst0Nds

Zdroj: https://www.y­outube.com/chan­nel/UC17ooP0sRnwBSDhv­yK4GdtQ/videos

anonym

Mňouká,protože má hlad.