geralt

dobrý den. mám opel astra. auto nastartuje, ale hned zhasne. když mám sešlápnutý plyn tak běží. když pustím plyn tak ch

dobrý den. mám opel astra. auto nastartuje, ale hned chcípne. když mám sešlápnutý plyn tak běží. když pustím plyn tak chcípne. co s tím děkuji
Doplňuji:
dobrý den. mám opel astra. auto nastartuje, ale hned chcípne. když mám sešlápnutý plyn tak běží. když pustím plyn tak zhasne. co s tím děkuji

Odpovědi
Conchus

To se mi kdysi stalo u žigulíka. Byl to vadný podtlakový regulátor karburátoru. Dali nový a auto fungovalo.

mosoj

Vyčistit, nebo vyměnit krokový motorek na sání.
Doplňuji:
Mimo jiné !