simir7

Dobrý den.Je trestné to když někdo si bere půjčky a několikanásobně zastavý byt a následně to nesplácí?Simir7.

Dotaz.

Nejlepší odpověď
dudu

Podle některých příznaků, které v poslední době charakterizují část naší společnosti by se dalo usuzovat, že potrestat je třeba všechny, kteří to ještě nedělají. Možná budete překvapen, ale i nyní existují místa, kde podobné jednání je nejen trestné, ale též nemorální. Za samozřejmost tam třeba považují placení daní jakož i dodržování některých dalších banalit. Pokud je Vaše otázka legrace, pak sory za toto kázáníčko.