simir7

Dobrý den.Je na mě podána obč.pr.žaloba kvůli dluhu.Mohu se odvolat i když se nedostavim k soudu.Děkuji za odpověd.S.

Nejlepší odpověď
Drap

Lze

Další odpovědi
Michal Kole

Pošlete odvolání na soud doporučeně nebo datovou zprávou či emailem s elektronickým podpisem.

Fidel

Jste blázen? Proč se nechcete dostavit k soudu? S takovou to prohrajete. Dostanete rozsudek pro zmeškání a proti tomu jsou odvolací důvody jen úzce specifikované a formální – tedy ne to, že nic nedlužíte, ale doložení objektivního závažného důvodu, proč jste nedorazil k soudu a nebo že nebyly splněny podmínky pro vydání rozs. pro zmeškání… Každej strůjcem svého štěstí…