Michal345

Je mi 12 let, moje mamka měří 180 cm a táta 175. Já měřím 162. Kolik budu měřit v dospělosti?

Dobrý den

Nejlepší odpověď
Edison

Místo starostí o nesmysly se koukej se naučit česky! Tohle se nedá číst!

Další odpovědi
ivzez

Michale, pozdrav do otázky nepatří.
Co ti nabídl vyhledávač při zadávání otázky?

Před nedávnem jsem tady na otázku ohledně výšky odpověděla,
v odpovědi jsou uvedeny i výpočty pro chlapce a pro dívku.

Zkus si to vyhledat (okénko pro vyhledávání je vpravo nahoře vedle
pole pro zadání nové otázky) → z hlavy vzorce nevím a mezi svými odpověďmi tu otázku (zatím) nenacházím.

orwell

177,5 cm

Kelt

Je tam málo údajů. Třeba další sourozence, oba dědečky, babičky, jejich další příbuzné. Porovnej velikosti nohou, hmotnost, DNA a podobně.

dasman

184 cm