Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné studovat pedagogiku pro ZŠ se zaměřením na chemii dálkově.

Nejlepší odpověď
1popelka1

V uvedeném zdroji si zadejte vaše kritéria.
Zadat můžete například – „chemie pro základní školy“.

Zdroj: http://www.csvs­.cz/databaze/vs2004/

Další odpovědi
Tmavovlaska

Záleží, co chceš studovat za obor. (Pedagogika dle mě samostatný obor není, podle mě je to jen předmět, kteří mají všichni co studují Učitelství). Pokud to není na stránkách webových té univerzity, zeptej se na studijním oddělení té konkrétní školy. A kdyby to nešlo s chemií, tak si udělej normálně ten daný obor a pak přes Celoživotní vzdělávání (prostě „nástavba“ jako by navíc, většinou tam jsou dálkaři, myslím, že trvá to 2 roky) tu chemii. Anebo vystudovat chemii s něčím pro 2. stupeň ZŠ a předmět pedagogiku bys tam taky měla mít.