Avatar uživatele
anonym54

Dobrý den chtěl bych se zeptat..co mi hrozí kdyz mam velké dluhy u jedné společnosti? A nemohu si dovolit je splácet.

Dobrý den chtěl bych se zeptat..co mi hrozí kdyz mam velké dluhy u jedné společnosti..nemohu si dovolit splatit tuto částku najednou a jde to k soudu.I kdyz mám vůli splácet a základní faktury jsem zaplatil. Nemám žádný majetek ani trvalé bydliště a jsem nezaměstnaný.­.děkuji za odpověd

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3829 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Že dokud to nesplatíš, nikdy nebudeš mít víc než životní minimum, neboť co je nad, ti všechno seberou. To chceš tak žít celý život ?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Píšete, že máte vůli splácet. Urychleně bych si našla ubytování a samozřejmě práci ( pro Vás třeba i méně lukrativní ). Přece nemůžete jen tak čekat, jak dopadne soud. Je třeba to řešit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Nepíšete, z čeho ty dluhy jsou, zda z podnikání, nebo jsou to dluhy spotřebitelské.
Každopádně požádejte soud, aby Vám přidělil zadarmo advokáta, musíte ale doložit, že nemáte peníze na advokáta, to znamená, že berete třeba dávky v hmotné nouzi.
Hledejte si práci, jakoukoliv. Pokud dluhy nejsou z podnikání, můžete požádat o osobní bankrot, u toho ale musíte pracovat.
Ani nepíšete, k jakému soudu to jde, zda k exekučnímu, nebo trestnímu. I dluhy se mohou stát trestným činem, vše záleží na detailech toho jak k nim došlo.
Existuje i poradna při finanční tísni, můžete se obrátit i tam.

http://www.fi­nancnitisen.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Brozma

Být vámi vyhlásím osobní bankrot. Jak to provést najdete zde-http://www.fi­nance.cz/zpra­vy/finance/154783-jak-spravne-vyhlasit-osobni-bankrot/
Tohle vám určitě pomůže.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Tohle ti nezávidím…Aneb jak se dostat do sraček snadno a rychle.Z toho už se jen tak nevysekáš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Je zajímavé že nemáte majetek ani bydliště. Tak odkud píšete? Nejlepší by bylo vyhlásit osobní bankrot.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek