anonym54

Dobrý den chtěl bych se zeptat..co mi hrozí kdyz mam velké dluhy u jedné společnosti? A nemohu si dovolit je splácet.

Dobrý den chtěl bych se zeptat..co mi hrozí kdyz mam velké dluhy u jedné společnosti..nemohu si dovolit splatit tuto částku najednou a jde to k soudu.I kdyz mám vůli splácet a základní faktury jsem zaplatil. Nemám žádný majetek ani trvalé bydliště a jsem nezaměstnaný.­.děkuji za odpověd

Odpovědi
mosoj

Že dokud to nesplatíš, nikdy nebudeš mít víc než životní minimum, neboť co je nad, ti všechno seberou. To chceš tak žít celý život ?

marci1

Píšete, že máte vůli splácet. Urychleně bych si našla ubytování a samozřejmě práci ( pro Vás třeba i méně lukrativní ). Přece nemůžete jen tak čekat, jak dopadne soud. Je třeba to řešit.

zzzzz

Nepíšete, z čeho ty dluhy jsou, zda z podnikání, nebo jsou to dluhy spotřebitelské.
Každopádně požádejte soud, aby Vám přidělil zadarmo advokáta, musíte ale doložit, že nemáte peníze na advokáta, to znamená, že berete třeba dávky v hmotné nouzi.
Hledejte si práci, jakoukoliv. Pokud dluhy nejsou z podnikání, můžete požádat o osobní bankrot, u toho ale musíte pracovat.
Ani nepíšete, k jakému soudu to jde, zda k exekučnímu, nebo trestnímu. I dluhy se mohou stát trestným činem, vše záleží na detailech toho jak k nim došlo.
Existuje i poradna při finanční tísni, můžete se obrátit i tam.

http://www.fi­nancnitisen.cz/

Brozma

Být vámi vyhlásím osobní bankrot. Jak to provést najdete zde-http://www.fi­nance.cz/zpra­vy/finance/154783-jak-spravne-vyhlasit-osobni-bankrot/
Tohle vám určitě pomůže.:-)

Awe

Tohle ti nezávidím…Aneb jak se dostat do sraček snadno a rychle.Z toho už se jen tak nevysekáš

štamgast

Je zajímavé že nemáte majetek ani bydliště. Tak odkud píšete? Nejlepší by bylo vyhlásit osobní bankrot.