HOMER

Dobrý den,chci se zeptat jestli náhodou někdo nevíte,kde bych sehnal ochrannou folii na klávesnici běžného notebooku.

Jde o to,že nemám mini klávesnici na kterou jsou určeny běžně dostupné univerzální folie „vhodné pro všechny typy klávesnic!“(30cm),­ale normální plnohodnotnou klávesnici včetně čísel a potřeboval bych folii cca. 37,5cm x 13,5cm.Poraďte prosím někdo,kde se dá taková koupit. Děkuji.
Doplňuji:
Koupil jsem si nový notebook a chci si tam takovou folii dát, protože je opravdu nehezké, když je klávesnice pod klávesama špinavá a zaprášená a velmi zle se to pak čistí.
Nenajde se někdo,kdo ji v takové velikosti sehnal?

Nejlepší odpověď
DDarent

neznam nikoho, kdo by si to kupoval, ale podle mně, je lepší mít špinavou klávesnici a občas jí vyčistit, než nosit na notebooku folii!!! Já si třeba svojí myš čistim pravidelně 1. týdně!!!

moje myš je sice trošičku dražší než ostatní, a taky si na ní nedávam folii.
http://www.al­za.cz/razer-naga-molten-special-edition-d227939.htm

Další odpovědi
151kbar151

Dej si tam mykrotén.

HOMER

DDarent,to je věc názoru.Já si naopak myslím,že je lepší špíně předejít,než ji pak náročně čistit.Už jen proto,že je třeba odmontovat z notebooku všechny tlačítka,což není zrovna rychlé,navíc mám strach,že bych je při tom čištění poškodil,.Myš je to pěkná,ale dávat na ni folii je samozřejmě nesmysl.Jinak,ani se nedivím,že jsi o nikom takovém neslyšel,když ty folie nikde nemají v normální velikosti..

HOMER

Vážený 151kbar151,když už tak správně se to píše igelit.Díky za velmi hodnotnou odpověď,ale bohužel je to úplná pič..ina.Asi nebudeš moc chytrý viď?