Avatar uživatele
HOMER

Dobrý den,chci se zeptat jestli náhodou někdo nevíte,kde bych sehnal ochrannou folii na klávesnici běžného notebooku.

Jde o to,že nemám mini klávesnici na kterou jsou určeny běžně dostupné univerzální folie „vhodné pro všechny typy klávesnic!“(30cm),­ale normální plnohodnotnou klávesnici včetně čísel a potřeboval bych folii cca. 37,5cm x 13,5cm.Poraďte prosím někdo,kde se dá taková koupit. Děkuji.
Doplňuji:
Koupil jsem si nový notebook a chci si tam takovou folii dát, protože je opravdu nehezké, když je klávesnice pod klávesama špinavá a zaprášená a velmi zle se to pak čistí.
Nenajde se někdo,kdo ji v takové velikosti sehnal?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: HOMER

Zajímavá 0 před 4642 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
DDarent

neznam nikoho, kdo by si to kupoval, ale podle mně, je lepší mít špinavou klávesnici a občas jí vyčistit, než nosit na notebooku folii!!! Já si třeba svojí myš čistim pravidelně 1. týdně!!!

moje myš je sice trošičku dražší než ostatní, a taky si na ní nedávam folii.
http://www.al­za.cz/razer-naga-molten-special-edition-d227939.htm

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
151kbar151

Dej si tam mykrotén.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
HOMER

DDarent,to je věc názoru.Já si naopak myslím,že je lepší špíně předejít,než ji pak náročně čistit.Už jen proto,že je třeba odmontovat z notebooku všechny tlačítka,což není zrovna rychlé,navíc mám strach,že bych je při tom čištění poškodil,.Myš je to pěkná,ale dávat na ni folii je samozřejmě nesmysl.Jinak,ani se nedivím,že jsi o nikom takovém neslyšel,když ty folie nikde nemají v normální velikosti..

před 4642 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
HOMER

Vážený 151kbar151,když už tak správně se to píše igelit.Díky za velmi hodnotnou odpověď,ale bohužel je to úplná pič..ina.Asi nebudeš moc chytrý viď?

před 4642 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek