Anonymous198

Dá se po roce vrátit na SŠ do oboru, kterej jsem ukončil, a nastoupit rovnou do druhého ročníku?

Dobrý den, chci se zeptat. Díky za odpověď

Odpovědi
Gonfaloniér

Pokud máš prvák ukončený, tak ano. Ale myslím, že ne do druhého pololetí (pokud nemáš to první už za sebou). Nebo rozhodně je lepší a pravděpodobnější, že tě přijmou do prvního pololetí.
Samozřejmě to ale záleží na konkrétním vedení školy. Vždy je to na nich a na domluvě. Rozhoduje ředitel.

nyjono

Nepíšeš jakým způsobem a který ročník jsi ukončil.
Nejlepší bude se optat v té konkrétní škole.
V různých školách se mohou podmínky lišit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.