Do které země v evropě nebo ve světě se vydat za prací a vydělat si na auto a vlastní bydlení v ČR?

Zajímalo by mě,kam se dá v dnešní době vydat za prací tzv. Do které země v evropě(Portu­galsko,Itálie,Is­land,Anglie,Ně­mecko,Rakousko…) nebo ve světě(Brazíli­e,USA,Austráli­e,Kanada,Argen­tina,Mexiko…) se vydat za prací a vydělat si na /hypotéka/ a koupit a splatit vlastní bydlení v ČR? Poradťe mi? P.S. Vím moc dobře že všude už je to dnes stejné,a těžko říct kde je to skvělé a že získat pracovní vízum je čím dál více složitější! Děkuji

Odpovědi
terry

Vydělat si na slušný auto i dobrý bydlení lze klidně i v ČR, jen ale je potřeba vědět, jak.
Osobně doporučuju postavit se na vlastní nohy a nespoléhat na zaměstnavatele, co mi dá. Neb to není v jeho zájmu, aby byl zaměstnanec v balíku 😁

Malvína

Snad všude, mimo ČR 😁
Mám hodně známých, kteří pracují v Německu a dle jejich slov sami neví, co s vydělanými penězi 🙂 Rakousko rovněž.

terry

A … doplním Malvínu. Napřed je dobré vědět, co s těmi penězi chci dělat.
Protože pak vím, kolik potřebuju, za jak dlouho je chci mít a tím pádem vím, co a jak dělat 🙂
Když nevím, chybí motivace a pak už zase tak moc dělat nemusím 🙂