Hufnágl

Do které části šablony ve wordpress se vkládá ověřovací kód od Google?

Zkoušel jsem hodně možností dle rad, ale nenašel jsem to správné místo kde uložit ověřovací kód.

Odpovědi
anonym

Je třeba být konkrétnější v tom o jaký ověřovací kód za jakým účelem se jedná. Google ověřovacích kódů rozesílá celou řadu s různými účely a s každým se manipuluje jinak, je třeba to v otázce upřesnit.

Pokud se jedná o ověřovací kód, ve tvaru:
meta name=„google-site-verification“ content=„změť zna­ků“

ten se vkládá do HTML hlavičky hlavního souboru šablony <body><head>…</he­ad></body>