Rokio

Dnes jsem nalezl minimálně 41 Kč. Jsem kabrňák?

Prolézal jsem automaty na kávu, automat na colu, nákupní vozíky a toaletu. Mince jsem si nenechal, ale dal jsem je rodině.

Myslíte si, že jsem borec?

Nejlepší odpověď
Drap

Nemyslím, že jsi borec. Spíše mně udivuje, že tě hanba nefackuje.

Další odpovědi
Kelt

Kdybys místo toho pracoval, tak určitě vyděláš více a můžeš dát více peněz rodině. Nebo si sedni s kloboukem na náměstí a vyděláš (vyžebráš) určitě více. Mimochodem v Praze jsem viděl, jak si chlapík v určité pozici vydělal 100 Kč od francouzské turistky za necelou minutu. Ten chlapík byl tak šokován, že si málem zlomil páteř.

zjentek

Kabrňák, kabrňák!

cappuccino

Kdybys v tom Kauflandu uklizel nebo svazel voziky, vydelal by sis jiste vic!

da ny

To není schánčlivost, to už je zlodějina … 😉