Oprah

Diamanty vs. zlato II.

Opravdu nechápu ty vaše blbé připomínky na mojí první otázku.To vám to tolik vadí že si to můžu dovolit?Dřela jsem celé roky,abych mohla dětem zajistit dobrou budoucnost.Nevím co je lepší na nákup,proto se na to asi ptám,ne?Pokud je vám moje otázka proti srsti,tak si jí prostě a jednoduše nevšímejte.Za­myslete se nad sebou laskavě.

Nejlepší odpověď
ReHu

Nevím o jakou otázku jde. Proč to nenapíšeš do diskuze k dané otázce.
I když nevím co, nic mi na tobě nevadí.
A co se týče budoucnosti tvých dětí, to je otázka do široké diskuze, protože i když budou mít skvělé vzdělání i výchovu, budou pravděpodobně, žít v této společnosti. A ta se ještě dlouho nezmění.
Odhaduji to do té doby, něž naši zakonatvůrci změní myšlení ☹.