lescol

Děti nemocné AIDS

zdravím vás všechny … hledám děti, které onemocněly ne svou vinou … Tedy narodily se tak nebo byly infikovány ne svou vinou např. po transfůzi a pod. … Pokud znáte dejte mi vědět … Nejlépe z Ostravska … Kontakt na rodiče a pod. …

Znáte takové ???

Odpovědi
Lucijej

No já si hlavně myslím, že ti tady nikdo takhle veřejně konkakt neuvede, vzhledem k tomu, že je to privátné a velmi citlivé. To budeš muset řešit individuálně a osobně.

anonym

A Vy takový problém v rodině máte? To vypadá, jako byste hledali informace, zkušneosti, … nebo znáte řešení. Opravdu existuje, ale zdravotnictví ho samozřejmě ignoruje!!! Více ve zprávě!!