Avatar uživatele
Jahoda

Detektor lži na Skype.

Přeji pěkný den.

Používám Skype na který jsem si chtěla nainstalovat doplněk. Zároveň s doplňkem se mi nainstaloval detektor lži. Když s někým začnu volat, zobrazí se tabulka detektoru a ptá se mne to, zda ho chci použít. Funguje tak, že kdybych klikla, že ho použít chci, zeptalo by se to druhé osoby se kterou volám, zda si přeje, abych detektor lži na něm použila. Pokud souhlasí, budeme si v klidu dál povídat a mně to bude ukazovat, zda říká pravdu, nebo ne. Jenže já jsem ten detektor vůbec nechtěla a chtěla bych ho odinstalovat. Problém je v tom, že nemohu najít, kde bych ho odinstalovala. Ve „Start“ není. Občas se mi zobrazí malá ikonka dole na liště, ale když na ni chci kliknout, zmizí. Pomocí hledače na PC jsem tento program zkoušela hledat, marně.

Jak to mám udělat?

Předem moc děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, mako, kapka, flodur, iceT, Radak před 4865 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Já ho tam nemám a chtěla bych ho, jak to mám udělat?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Tak to vyzkratuj. Stačí kousek drátku nebo sponka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Zkusila bych to klasicky – menu Start, Ovládací panely, Přidat / odebrat program. Snad se v tom seznamu objeví – bývají tam i doplňky, který se jinak v menu Start vůbec neukazujou. A pak ho jednoduše vybereš a dáš odinstalovat… snad to půjde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fred

Melo by to snad byt nekde v menu Skypu. V nastaveni nebo tak neco, asi to neni samostatny program, ale jen jeho rozsireni.

A pokud si pamatujete sve uzivatelske jmeno a heslo k uctu Skype, muzete jednoduse odinstalovat cely Skype a znovu nainstalovat.
Ale v tom pripade si radsi opiste nebo ulozte kontakty – nevim, jestli by si je „natahl“ zpatky…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet