hapiky

Dělali byste za dobrý peníz práci gigola?

Nejlepší odpověď
Kepler

I kdybych měl na to věk a fyzickou přitažlivost – nikdy! Ale dneska? Maximálně bych byl ochoten dělat společníka na jeden večer královně Elisabeth, nebo monacké princezně. A to jen za podmínky, že by mi po prohře v partii šachu věnovala Rollse Silver Ghost se zvláštní zlatou destičkou s věnováním.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Dnes už těžko. Nemám na to už ani věk, ani postavu. A dříve asi taky ne, brzo jsem se oženil a byl jsem (ze zásady) své ženě věrný a tak jsem k tomu neměl ani reálné předpoklady a podmínky.
Ale musí to být docela výnosné a zábavné. Třeba to v příštím životě vyzkouším. 🙂

led

Zaujímavá nespravodlivosť v pohľade ak dvaja robia to isté.
Gigolo je hodnotený kladne v pohľade spoločnosti, ale ak to isté robí žena je odsudzovaná ako čosi, čo do spoločnosti nepatrí.
Zjentek, ale žena je ten krk, čo tou hlavou hýbe

zjentek

Nikdy. Nejlepší cestou, jak si znechutit choutky, je se jimi přesytit. Kdo by toto dělal? Jedině někdo moudrý. ;))

Led, to je proto, že HLAVOU rodiny (chápej jako veškeré společenství) je stále ještě chlap, i když do stejný práce dneska choděj už i ženy.
Mě spíš překvapuje, jak je možný, že gigolo má kolikrát tolik zakázek, že ani neví, kde mu stojí…
No a šéfa bys odsuzovat nechtěla, že ne… ;)

Arne1

A proč ne ? Viagra to jistí 🙂

Kepler

zjentek: „gigolo má kolikrát tolik zakázek, že ani neví, kde mu stojí…“ krásně a výstižně řečeno 🙂 Tos vymyslel sám?

zjentek

Dík, poklony si vážím..

hapiky

zjentek: Já mám ale koule!, i když (y).

zjentek

hapiky, seš ženská?

hapiky

Ženy nemají koule. Já mám.

zjentek

Jo tak, už to chápu- ty ses asi ptala, kolik mužskejch by bylo ochotnejch podstoupit „to“ za pe-ní-ze, je to tak? ;)

hapiky

Nejen „to“, gigol dělá i ušlechtilejší služby.