Nikyna

Dává se nějaky plus nebo body za pohovor u primacek ?

Odpovědi
VaclavZeman

Záleží na škole. Pakliže tam je pohovor, tak asi není pro nic za nic. Takže zřejmě ano.

Rokio

Ne.

quentos

U čeho že?

da ny

Co jsou to „primačky"? 😉
Nějaká soutěž/hra na TV Prima, hlasatelky, tanečnice, nebo něco jiného?? 🙂

Na VŠ u přijímacího řízení, rozhodně ano. Na III. LF v Praze mívá vyšší váhu (dojem na komisi, o vhodnosti uchazeče, pro zvolené povolání) i vyšší váhu než písemné zkouška.

Na SŠ není běžnou součástí přijímacích zkoušek. Ano, body je možné získat.
https://www.vy­sokeskoly.cz/cla­nek/ustni-pohovor-co-ocekavat