Stilinski24

Co koupit k narozeninám 13leté kamarádce?

Mé kamarádce bude 13 a já netuším, co jí koupit nebo vyrobit. Bylo by skvělý něco originálního. Obě ujíždíme na kapele Koblížc!, takže asi něco s donutama, jenže já nedokážu nic vymyslet. Ještě ráda maluje, hraje ping pong a to je asi vše…

Odpovědi
Malvína

Je to opravdu dobra kamarádka? Jinak bys věděla, co jí pořídit. Cizí lidi to dokáží těžko, když ji neznají.
S motivem donutů můžeš nechat vyrobit tričko, přímo i s nápisem kapely, kryt na telefon, přívěsek na klíče s vlastním návrhem obrázku atd. atd. Možností je spousta.
Ohledně malování – nějakou dobrou sadu k této činnosti, plátno, barvy, tuhy… záleží i na financích. Novou sadu na ping pong, popřípadě nechat vyrobit to tričko, na kterém budou zakomponované všechny tyto prvky. Taky jsem nechala vytvořit a spokojenost na obou stranách.

anonym

Vzhledem k tomu, že se ptáte zcela cizích lidí, který tu holčinu neznaj už vůbec, předpokládám, že to není moc blízká kamarádka.

Dejte jí kytku a koblihu.

Lotr2008

Originální by byla učebnice matematiky pro vyšší třídu. To ji jistě potěší.