Avatar uživatele
Džuls

Dámsky epilátor

Kočky, máte nejaký obľúbený epilátor, ktorý s radosťou používate???? Chcem si nejaký kúpiť a potrebovala by som sa najprv poradiť. Najlepšie vlastné zážitky s konkrétnym epilátorom. Na cene nezáleží. Osobne ma zatiaľ zaujal jedine Satin Perfect od Philips. Ďakujem za rady

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Banshee před 4724 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

V epilátorech se tedy nevyznám, protože je nepoužívám – au au. Používám svojí, doma vyrobenou, cukrovou pastu. Určitě je lepší si připlatit za ty dražší, které bolí méně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

http://www.holici-strojky.cz/in­dex.php?cPath=26
Tady jich je celá řada,osobně mám doma Braun Silk Épil,jsem s ním spokojená.Novější epilátory mají dost funkcí navíc,včetně malé svítilny,ochla­zovacího zařízení pro menší bolest…stačí si vybrat…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Valky

Pokud si chcete koupit epilátor, tak jedině Braun, opravdu jsou nejlepší! Holení s ním není tak bolestivé a hlavně se po něm nevytvářejí „pupínky“ ani nic jiného, co by Vám bránilo si ihned vzít sukni a vyrazit ven.
Btw. V jednom pořadu na čt testovali epilátory, a Braun vyšli úplně nejlépe, za nimi se neumístila žádná značka… jen až hooodně za ! Takže se určitě poohlédněte jen po nich.. :) Já už doma jeden pár let mám a nemůžu si ho vynachválit! :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek