Džuls

Dámsky epilátor

Kočky, máte nejaký obľúbený epilátor, ktorý s radosťou používate???? Chcem si nejaký kúpiť a potrebovala by som sa najprv poradiť. Najlepšie vlastné zážitky s konkrétnym epilátorom. Na cene nezáleží. Osobne ma zatiaľ zaujal jedine Satin Perfect od Philips. Ďakujem za rady

Nejlepší odpověď
Berušinka

V epilátorech se tedy nevyznám, protože je nepoužívám – au au. Používám svojí, doma vyrobenou, cukrovou pastu. Určitě je lepší si připlatit za ty dražší, které bolí méně.

Další odpovědi
iceT

http://www.holici-strojky.cz/in­dex.php?cPath=26
Tady jich je celá řada,osobně mám doma Braun Silk Épil,jsem s ním spokojená.Novější epilátory mají dost funkcí navíc,včetně malé svítilny,ochla­zovacího zařízení pro menší bolest…stačí si vybrat…

Valky

Pokud si chcete koupit epilátor, tak jedině Braun, opravdu jsou nejlepší! Holení s ním není tak bolestivé a hlavně se po něm nevytvářejí „pupínky“ ani nic jiného, co by Vám bránilo si ihned vzít sukni a vyrazit ven.
Btw. V jednom pořadu na čt testovali epilátory, a Braun vyšli úplně nejlépe, za nimi se neumístila žádná značka… jen až hooodně za ! Takže se určitě poohlédněte jen po nich.. :) Já už doma jeden pár let mám a nemůžu si ho vynachválit! :)