zjentek

Dala by se zdejší architektura navrhnout tak, aby odpovědi u mazalem skryté otázky přišly automaticky na autorův email?

Nejlepší odpověď
led

Keď vkladáte otázku, tak úplne dole si označte " Přeji si být informován e-mailem o odpovědích"
výhoda je v tom, že aj keď otázka zmizne, všetky odpovede do jej zneviditeľnenia nájdete vo svojom emaile.

Další odpovědi
Drap

Určitě dala. Musíš to však dohodnout s adminem. A ten jak známo nekomunikuje.

Edison

Určitě ano. Jen si nejsem jist, jestli tahle otázka patří sem. Myslím, že to je otázka spíše na adminy.

anonym

Dal a vlastně je to chytré a dávalo by to dobrý smysl. Jenže tady je to bez šance, na stole tu leží už roky smysluplný návrh na mazání otázek teprve až po nahlášení minimálně dvěma uživateli (nestačilo by hlášení jediného) a ani to nebyli bohužel schopni implementovat, takže si nedělej iluze. Vlastně se už od roku 2013 na odpovědích nezměnilo vůbec nic a to už je solidně dlouhá doba stagnace aby už každému došlo, že žádná nová funkce prostě nebude.

led

S preposielaním odpovedí na vašu otázku nemusíte zaťažovať admina. Je to ošetrené viď moja odpoveď. Praktizujem to už roky. Takže veľakrát ani nemusím ísť na stránku, aby som si prečítala odpovede.
Podobne je to aj s vnútornou poštou, o všetkom čo vám do nej príde vás informuje email na adrese, ktorú ste udali v profile.