xX steryy Xx

Dají vám balík na zásilkovně i když nemáte 18 a když v tom balíku je např. alkohol ?

Nejlepší odpověď
elkon

Zásilkovnu nezajímá co je v balíku.

Další odpovědi
Drap

Dají, netuší co uvnitř balíku.

marci1

Nevím jak které, ale některé eshopy zasílají balíky s alkoholem s požadavkem, že přebírající zásilku musí doložit dopravci, že je mu 18 let. 🙂
Za účelem omezení dostupnosti alkoholických nápojů osobám mladším 18 let bude na obalu (balíku) doručovaného zboží uvedeno, že balík obsahuje alkoholické nápoje včetně upozornění, že balík je oprávněna převzít pouze fyzická osoba, jež dovršila věk 18 let. Příslušný zaměstnanec provozovatele přepravních služeb balík předá kupujícímu toliko v případě, že dovrčení věku 18 let kupující prokáže předložením občanského průkazu či jiného dokladu totožnosti s tím, že bude opsáno číslo příslušného dokladu totožnosti. V opačném případě kupujícímu balík obsahující zboží nebude předán a prodávajícímu vznikne právo odstoupit od uzavřené kupní smlouvy.
https://www.al­kohol.cz/obchod­ni-podminky/