Dají se stropnice z polystyrenu natřít malířskou barvou, eventuelně přetřít z barvy na barvu? Kdo mi poradí?

Nejlepší odpověď
mosoj

Malířskou barvou bez obav. Šlo by to i jakoukoliv barvou která je ředěná vodou.

Další odpovědi
anonym

Přetřít – samozřejmě.
Natřít poprvé – nedivil bych se,kdyby se na čistém polyst. dělala „mastná oka“.
V tom př. přidejte do barvy pár!! kapek saponátu.Vyzkoušet.

Milka 1

Já jsem je přetíral disperzní barvou kterou se běžně natírají stěny a jelikož je bílá tak jsem si jí natonoval a má to tu výhodu že se dá omývat. Jinak se dá použít jakákoliv malířská barva a hlavně polystyren nečistit nějakými nitroředidly, pouze odmastit třeba saponátem..