_136

Dají se platy vojáků v české armádě považovat za velmi výhodné?

Odpovědi
Schluker

Zalezi, k cemu je vztahnete. Nicmene prijmy v armade jsou solidni. Vojaci navic maji mnozstvi dalsich benefitu a kdyz odslouzi dostatecny pocet let, nalezi jim vysluhy. Ty mohou nyt velmi zajimave.

Slecna 007

Výhodné mi nepřijdou. Navíc ty doby, že někdo odsloužil roky a dostal výsluhy už jsou pryč. Dnes se AČR snaží zbavit každého, kdo se k tomu datu blíží. Znám pár kluků, co dostali vyhazov několik měsíců před tím.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.