Silvershine

Dají se obnovit smazané obrázky na pc pokud nejsou v koši ?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano dají se obnovit, použijte program Recuva http://www.slu­necnice.cz/sw/re­cuva/

Další odpovědi
iq

Dají.Myslím,že existuje víc způsobů,jeden z nich je vrátit system do předchozího bodu obnovení,kdy tam ještě obrázky byly.Je to v ovládacích panelech.

Hlada

Na obnovu dat existuje mnoho programů. Rozhodující je, jak dlouho byl počítač v provozu po smazání dat, jestli se za tu dobu na uvolněné místo nezapsalo něco jiného. Obnovu ale zásadně dělejte na jiný disk!