ivzez

Dají se nějak sledovat nové příspěvky v otázkách, na něž člověk neodpověděl? Jak se pohybujete po tomto webu?

Já tu mám vybráno několik kategorií a většinou si Odpovědi.cz otvírám přes odkaz „Kategorie“. Zatím jsem se nenaučila používat „Streem“ a nepoužívám odkaz „Domů“ ani odkaz prostřednictvím loga. Máte k tomu prosím někdo nějaké tipy?

Děkuju za Váš čas i odpovědi.

Nejlepší odpověď
Kepler

Omezovat se dobrovolně výběrem kategoríí je zbytečné, už kvůli tomu, že hodně uživatelů otázku nezařazuje správně. Od začátku propaguju, že bych kategorie úplně zrušil. Nechce se mi věřit, že nepoužíváte tlačítko „STREAM“ a „DOMŮ“ Příspěvky, kde jste se nikdy neangažovala, se vyhledávají těžko. Doporučuji přidat si kontakty, koho následuji, a přijmout následovníky, prostřednictvím tlačítka MŮJ PROFIL. Pak veškeré reakce budete mít právě ve svém streamu.

Další odpovědi
mosoj

Max. týden zpět a dost.

Frogman

Přesně jak píše Kepler, přidat uživatele do následovaných a pak by se měly zobrazovat všechny aktivity oněch následovaných uživatelů.
Už docela dost tipů a návrhů na změnu a celkové zlepšení webu a jeho přehlednosti jsem na mail info posílal a odpověď přišla, že děkují a nějakých změn se dočkáme.
Holt to není klasické plnohodnotné fórum s mnoha funkcemi, na něž jsme zvyklí. :)

ivzez

Uvědomila jsem si, že ke sledování otázky mohu použít odkaz
„Sledovat“ pod otázkou. Zatím jsem mu nevěnovala moc pozornosti,
protože otázky, v nichž odpovídám, se označují automaticky.

ivzez

Zkouším používat streem, ale asi to vzdám, protože
se v něm zobrazují neaktuální informace. Zůstávají
v něm aktivity u otázek či odpovědí, které byly skryty.

ivzez

@Kepler: Děkuju za odpověď.

Problém je v tom, že na streem se dostanu jen Přes tlačítko „Domů“,
ale v tom případě se zruší výběr rubrik.

Já jsem si vyhodila jenom Auta a dopravu, Krásu a styl, Sport a Zvířata.
To jsou oblasti, v nichž téměř nic nevím, neměla bych k nim co napsat.

A přiznám se, že jsem se za ty roky ještě nenaučila
pracovat ani s následováním… ))–:

Kepler

Prostě bych výběr rubrik úplně zrušil, je celkem k ničemu. V ostatním je vše možné po najetí do profilu zajímavého uživatele a zvolit nabízené možnosti.

ivzez

Děkuju za tipy.