Avatar uživatele
bolak

Může jeden člověk sám nějak nadzdvihnout dveře?

Myslím do baráku, když vážej asi 30 kilo nebo kolik a není je pořádně za co chytnout, jen konečky prstů. Existuje na to nějakej dveřní hever, nebo jak se to dělá?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? redy, gagaga před 2980 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Použij starý vynález- páku! Klínek podlož pod sekeru, ostří vlož pode dveře, přišlápni sekeru a utíkej, nebo ti dveře padnou na záda!

Jak si je vyndal?

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Použij úplně normální pajcr.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

.

Zdroj: http://www.uplif­ter.cz/produk­ty/prepravni-voziky-na-sklo/zvedak-dveri-upt-200

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ak sú dvere otvorené a nemáte žiadnu páku, vytvorte si ju z vlastného tela.
1 – Choďte do mierneho podrepu, ale naozaj len pokrčiť kolená.
2 – Otvorené dvere uchopte za kľučky z oboch strán.
3 – Hranu dverí (kde je zámok) si oprite o brucho a hrudník
4 – pomaly sa vystrite a držte stále dvere pritlačené o seba – tzv. 3-bodové uchopenie. Dvere sa dvíhajú s vami. To vám stači na uvolnenie z pántu a položenie na zemNiekedy je traba pomôcť si kývaním dverí do strán.
dokáže to aj slabá žena, čo potom silný muž…
Čo rukami nedvihneš, pomocou nôh to zdvihneš.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

pokud nejsou přirezlé, nebo vzpříčené v pantech, tak jdou konečky prstů normálně vysadit, horší je to dát zpátky. jinak jak píše Barbakan. stačí něco vložit pod dveře co nejblíže k pantům a nadzvednou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

pajsr popř krumpáč. a co takhle je chytnout za kliku?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

barbakan: no, problém je že já je pak potřebuju zase nasadit zpátky :) a jak říkám, není to kde chytnout, protože na tý straně u pantů, když ty dveře otevřu dokořán, je mezírka asi centimetr, tam se mi nevejde ani prst, navíc si nedokážu představit, když to má jak říkám asi 30 kilo, jak s tím budu manipulovat až to budu nasazovat zpátky na panty… a zespod dveří to taky nejde chytnout

já bych fakt potřeboval něco co by to jenom o pár centimetrů nadzvihlo (nějakou zázračnou silou), ale aby to nevyjelo z pantů a pak aby to šlo zase sesunout zpátky.. ale hádám že nějaký hever který by šel narvat pod dveře asi nebude, co?

před 2980 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Použij to obráceně. I já si sám dávám těžší dveře pomocí toho primitivnímu zařízení. Jde to, sice s malými obtížemi, ale jde to!

před 2980 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Ještě si to rozmyslim, možná počkám na nějakýho dobrodince, protože bych nerad pak zkejsnul v situaci že potom nepudou nasadit a já budu mít den otevřených dveří..

normálně bych asi požádal někoho ze sousedů, ale jeden chodí o berlích, druhý bábě je přes 80, třetí je sice mladá, statná, ale těhotná a čtvrtej je uvnitř ní, tak nevím kdo dostane černýho petra.. to tak vypadá že si nakonec snad zavolám hodinovýho manžela :D

před 2980 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

😁

před 2980 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ještě je možnost, tu také někdy použiji, že si dveře dám na nohu a zvedáním prstů dveře nasadím.
P.S. Jak si dveře vyndal?

před 2980 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

jak znam bolaka, tak uz je po nem ..
;(

před 2980 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek