rudolf.th

Dá se zvolit způsob číslování stop na audio CD při vypalování?

Potřebuji vypálit zvukové soubory, které mám ve formátu mp3 jako audio (cda) soubory na běžné CD. Jelikož mám dohromady 43 souboru, nevejdou se mi všechny na jedno CD a musím je dát na dvě.

Jak vím dosáhnout to, aby na druhém CD číslování stop pokračovalo tam, kde skončilo číslování na prvním CD?

Na prvním CD budu mít polovinu souborů (22), tady je číslování stop v pořádku (Track01, Track02, Track03, …, Track22), na druhém CD bych potřeboval, aby mi stopy byly takto číslovány: Track23, Track24, Track25 , …, Track43. To potřebuji kvůli tomu, aby při přehrávání přehrávač ukazoval tato čísla.

Dá se to nějak dosáhnout? Vypalování dělám pomocí vypalovacího programu Ashampoo Burning Studio 2007.

Doplňuji:
@GTA Andreas

Jak se to dá dosáhnout? Mohl bys to popsat?
Díky.

Odpovědi
cochee

To asi nepůjde, vyplývá to z logické struktury CD-DA. Obejít by to šlo jedině, pokud by váš přehrávač podporoval CD Text, pak by se ty „Trackxy“ mohly uložit jako CD Text. Mimochodem 43 tracků určitě není omezení pro CD-DA, spíše jde o překročení objemu dat (cca 800 MB).

GTA Andreas

Dosáhnout se tam dá. Záleží čím.