Awe

Dá se tohle číst?

Zdravím vás…Nedávno jsem zde četl otázku, kde se jistý uživatel ptal na názory ostatních k jeho vlastně napsanému příběhu.Tahle otázka mě docela zaujala a řekl jsem si proč něco taky nezkusit?Sedl jsem k PC a 30 minut něco psal…Nyní bych chtěl taktéž slyšet názor vás ostatních.
http://hjh.huu.cz/ (Najdete hned na úvodní stránce,design jsem neupravoval, jedná se pouze o obsah)

PS:Určitě tam budou nějaké chyby,co se týká češtiny měl jsem vždy 4-.
Ale chtěl jsem zkusit taky něco nacvakat…

Nejlepší odpověď
www

Odpovím stejně.
Pokud tě to baví, tak si ‚cvakej‘ pole libosti a neřeš názory ostatních.
Čtivost pak posoudí čtenáři!