Ozzy21

Dá se takto sehnat kamera GoPro?

Zdravím, docela by mě zajímalo jestli by se dala získat kamera GoPro zdarma.
Já mám teda na mysli způsob, že bych třeba jednou týdně natočil 2–3 videa a nahrával je na YouTube i popř. Facebook a GoPro by se stalo mím sponzorem.. Docela dost jezdím na kole.

Odpovědi
beer

Buď musíš oslovit zástupce YT s nabídkou a uvidíš sám, nebo zkusit ji vyhrát – možnosti jsou zde: https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=Go­Pro&sourceid=o­pera&ie=UTF-8&oe=UTF-8#q=GoPro+vyhrajte