LauraMasova

Dá se stihnout naučit za 27 dní 40 otázek na státnice?

Jsem na filozofické fakultě. Jak jste se učili vy?

Odpovědi
Ametyst

Dá, ničeho se neboj. Jeden den se naučím prvních několik otázek, a podle prvního dne se další dny učím stejný počet. Až dojdu na konec otázek, začnu zase znova opáčko všech otázek.
Odpovědi si píšu i opisuju, a učím se i z poznámek.

elkon

To záleží jak dokážeš vnímat a jakou máš paměť. Zásada ale je, začít včas.

Dochy

Hele to má každej jinak. Někdo se na státnice nemusí učit vůbec a dá to v pohodě, protože ho obor zajímá a co mohl pochytil za studia, jinému nestačí ani půl roku a pro studium je zkrátka ztracen.

Já byl na technickém oboru a popravdě má příprava na státnice vypadala tak, že jsem si vytištěné otázky schovával pod polštář. Ráno jsem jemně mrknul na některé otázky pro připomenutí.