Erik 0_58

Dá se sehnat nějaká brigáda od 17t roků v Táboře NA ŠTĚDRÝ DEN A VEČER?

Vím, že je to zvláštní, ale ano hledám jednorázovou brigádu na celý štědrý den včertně večera. Nemáte nějaký nápad, kde by se to dalo uskutečnit? Jaký podnik a tak? Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
ivzez

Obchody s výjimkou vietnamských večerek budou zavřené,
ale budou otevřeny některé restaurace. Zkuste si obejít restaurace
(spíše v centru města) a zeptat se jejich majitelů.

Další odpovědi
jáára

Já bych i věděl, sice to není v Táboře, ale asi 170km daleko. Zase jednoduchá práce.