Miroslavst

Dá se poznat zda je to ten pravý člověk?

Myslíte, že pokud má někdo v názvu svého avataru uvedené některé znaky, že by to mohl být ten pravý člověk?
Verko, vše nejlepší k svátku.

Nejlepší odpověď
anonym

taky přeji všechno nejlepší

Další odpovědi
BEAES

Může, ale nemusí.

bond73

Ne,nemyslim si to,na to,aby jste mohl okomkoliv uvest,ze ja takovy ci makovy,je nutno jej poznat a verte,ze vam hodne napovy prvni dojem,alespon u mne to tak funguje,ale taky se mi jedenkrate v zivote stalo,zejsem zacal pracovat v novem zamestnani a tam jsem si byl nesypaticky s mym kolegou a trvalo to asi dva mesice,ale pak snad co cert nechtel jsme spolu slouzili nocni smenu a museli jsme spolu komunikovat,aby jsme mohli pracovat a pote se znas stali nenormalne dobri pratele.Ale ,jak uz jsem uvedl na to,aby jste clovek mohl hodnotit je nutne jej osobne poznat.