Kerynka

dá se podle normálního odběru krve poznat zda má dotyčný pohlavní chorobu?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Pokud do žádanky budou zadány, tak se zjistí i z normálního odběru. Ale nevím, jak se liší normální odběr od abnormálního.

Další odpovědi
Drap

Některé ano

veruberu

podle mě je nunté, aby byl rozbor proveden právě na tu konrétní nemoc – tedy lékař musí o te druh vyšetření požádat

Kristinka

najčastejšie krv berie či gynekológ u žien alebo urológ u mužov. Ak má podozrenie na nejakou konkrétnu pohlavnú chorobu.

Ale môže aj obvodný lekár urobiť biochemické vyšetrenie krvi ak má v niečom podozrenie.