Mary0202

Dá se nějak zhubnout na tvářích?

Odpovědi
anonym

na fotkách určitě. možná i make up pomůže. mě pomáhá zarostlá tvář fousem, když se oholím, tak mám tváře jako vepř

Šidlo

vidiac vašu tvár.....ani to neskúšajte!!!

  1. máte pod 20, že?
  2. máte normálnu váhu, ak nie rovno podváhu, že?
  3. vidieť, že máte lícne kosti

chudnutie by vás ohrozilo na zdraví, len by sa vám vpadli líca a vyzerali by ste ako zombie/herečka bez make-upu

a zapamätajte si jedno na celý život:

Z kostí neschudnete!!!!! Lebka je kosť. t.j. z tváre neschudnete

máte peknú, a asi aj súmernú tvár, hľadajte si komplexy inde!

Drap

Pouze a jen na tváři asi dost obtížně. Zaručený recept na to určitě neni.