Luccie

oteklý obličej

máte někdo nějaké rady jak se zbavit otoků obličeje, nebo spíše se asi jedná o podkožní tuk – hlavně kolem tváří, brady a krku? Existuje nějaký krém atd? Dietu nepotřebuji, postavu mám celkem hubenou a i když zhubnu, v obličeji se nicmoc nezmění trápí mě spíše obličej

Nejlepší odpověď
venkovan

Základem je odstranit příčinu otoků. A to jsi nenapsala. Třeba by stačilo víc spát a nebo vyrazit k k lékaři specialistovi.

Další odpovědi
anonym

Paklize se jedna o podkozni tuk , tak po 18 roce jedine odsat , nebo " nejak " natahnout na plasticke chirurgii.
P.S. Podivejte se na mamimku , jestli to nemate po ni . Neda se s tim ale bohuzel nic jineho delat. Kremy nepomuzou. -iv-