Cascada

Dá se koupit právní zastoupení, aby účastník řízení nemusel k soudu?

Já a moje žena jsme předvolání k soudu jako účastníci řízení. Navrhovatelka je pěstounka jež chce rozšířit pěstounská práva. Pokud k soudu nepůjdeme vyhrožují pokutou až 50 000 Kč plus náklady. Já jako otec jsem již po desáté za poslední dva roky nucen se někam dostavit pod touto hrozbou pokuty. Perzekuují nás protože žena je údajně nebezpečná „čarodějnice“ a já nejdu na rodičovskou protože chci, aby děti měly maminku a chci se svou ženou žít i dětmi jako rodina. Když žena brala antidepresiva na nátlak OSPOD tak jí pak s odůvodněním že bere tyto léky neumožňují o ně pečovat a já bych musel děti hlídat i před svou ženou, což rodinný život naprosto neumožňuje nebo bych se musel zbavit své ženy a být pouze s dětmi. Jako otec mám právo na svou ženu i děti. Jak tu perzekuci ukončit?

Nejlepší odpověď
Hlada

Bylo by dobré najít si právníka, který vám situaci vysvětlí z právního hlediska a který vás bude po podepsání plné moci zastupovat na jednání.

Další odpovědi
Pepa25

Nejen, že se to dá, ale stejně jako Hlada vám to doporučuju. Odkaz na vyhledávání vhodného advokáta přikládám níže. Stačí když tam zadáte zaměření „rodinné právo“ a název vašeho města.

Zdroj: http://vyhleda­vac.cak.cz/