cliwe

dá se k notebooku připojit nějaká anténa na příjem tv signálu?

Nejlepší odpověď
gepik

Ano, dá. Použij něco takového http://www.al­za.cz/aver-tv-hybrid-volar-hx-d347021.htm

Další odpovědi
led

Sú USB TV karty (kľúče) tunery s konektorom na externú anténu – káblový rozvod, anténa (malá drôtená priložená) prijímač zachytáva signál buď analógový, alebo digitálny. Hybridy dokážu prijímať aj analogový aj digitálny signál (AvexMédiahybrid). Tie „lepšie“ typy adaptérov majú možnosť aj pripojenie AV signálu z DVD,kamery a podobne.
Otázne je ale schopnosť notebooku. Spracovávanie prijímaného signálu na plnú obrazovku si vyžaduje pomerne veľký pracovný priestor v operačnej pamäti a rýchle spracovávanie dát počítačom. Dá sa tomu vyhnúť malým tv okienkom. na pracovnej ploche tzv.obraz v obraze.
Typ AvexMédiaHybrid, ktorý doporučuje gepik, dlhé roky používam aj na cestách k mojej plnej spokojnosti

huxa

jak píše gepik, ale více ti to objasním, připojíš přes USB TV tuner, který zpracovává TV signál, ten musíš zajistit koaxiálem, TV signál se buď tahne po zemi (kabelem v zemi) nebo pomocí satelitu, také se dal přijímat anténama, ale to se už končí a takto si už můžeš naladit jen tušímže Barandov

mosoj

K notebooku bez TV karty nebo externího TV tuneru nemá smysl anténní svod připojovat , nebude k ničemu. Pokud tam TV karta je, nebo externí TV tuner vlastníš pak tato zařízení konektor pro připojení jakékoliv !!! TV antény mají.