Jardafaker

Dokážu se připojit k internetu?

Dobrý den, předem omluvte moji neznalost v elektronickém odvětví. Přestal mi fungovat router a je mi jasné, že bez něho nebude wi-fi a nepřipojím se na internet na noteboku. Internet do počítače jsem měl zavedený přes router také, ale teď, když nefunguje, tak jsem zkoušel kabel zapojit přímo do PC, ale nepřipojím se(asi to bez toho nejde?). Nepletu-li se, tak máme internet přes telefoní linku. Před tímto routrem si nevybavuji, že bychom měli jiný-kupoval se kvuli wi-fi, pak ale nevim jak jsem měl zavedený internet v PC předtím. Jaké mám možnosti? Může mi to někdo vysvětlit? PS. snažim se vyřešit problém sám bez otce

Odpovědi
Alesh

Raději počkej na otce. 😉

ivzez

Také bych poradila počkat na rodiče.
Pokud bys udělal něco špatně, mohlo by to mít
horší následky, než být „chvíli“ bez internetu.

mosoj

Pokud je poskytovatelem O2, tak ta má docela solidně fungující technickou podporu po telefonu.

anonym

Nic nezkazíš tím když se pokusíš router v takové situaci restartovat. Vypoj ho ze zásuvky počkej tak dvě sekundy a zase ho zapni, často to vyřeší problém s méně stabilními routery.