janek66

Co způsobuje trhavé přehrávání videa např. z youtube?Video nechám úplně načíst a stejně se nepřehrává plynule.

Dřív to hrálo bez problémů.Může to být třeba nedostatek operační paměti?

Nejlepší odpověď
bolak

Jestliže to dřív normálně šlo, tak to operační pamětí pravděpodobně nebude.

Tipoval bych buď špatnej větrák na grafice (možná i na procesoru). To poznáš buď tak že ho zkoukneš, jestli se normálně točí a jestli v něm nejsou nějaký chuchvalce, nebo tak že v průběhu přehrávání zkontroluješ jestli teplota nepřekračuje rizikovou hranici.

A taky to může bejt zaneseným diskem, to ti pak v průběhu přehrávání začne disk hrabat, pokud máš nějakej extra tichej, tak by ti měla na kejsu přerušovaně blikat červená ledka. Pak stačí když pročistíš disk Ccleanerem, vyčistš paměť, registry, provedeš defragmentaci.

Pak je ještě možný že máš málo místa na disku C:.

Nic jinýho už mě asi nenapadne.